مرندی توپ محکم در زمین ایالات متحده است. مسائل مهم در مورد تضمین های ماندگ

واردات خودرو آزاد شد وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصویب کلیات واردات خودرو در هیئت دولت پیرو پیگیری‌های این وزارتخانه خبر داد و گفت: جزئیات و چگونگی آی

ایلان ماسک گفته در صورت نهایی شدن خرید توئیتر ممنوعیت فعالیت دونالد ترامپ د

ایلان ماسک گفته در صورت نهایی شدن خرید توئیتر ممنوعیت فعالیت دونالد ترامپ در این شبکه را که او از نظر اخلاقی اشتباه می‌داند، لغو خواهد کرد. او چندی پیش با خرید توییتر به مبلغ 44 میلیارد دلار موافقت کرد، اما می‌گوید نهایی شدن خرید ممکن است 2-3 ماه به درازا بکشد.

رهبر معظم انقلاب: درس‌های بی‌فایده‌ مدارس را حذف کنید الان در دبیرستان‌های

رهبر معظم انقلاب: درس‌های بی‌فایده‌ مدارس را حذف کنید الان در دبیرستان‌های ما و شاید در دبستان‌های ما دانش‌هایی تدریس می‌شود که هیچ فایده‌ای به حال امروز و آینده‌ این دانش‌آموز ندارد. در هیچ مسئله‌ زندگی به این‌ها کمک نمی‌کند، در پیشرفت علم به این‌ها کمک نمی‌کند این‌ها را شناسایی کنید و حذف کنید. علم نافع آن علمی است که بتواند استعداد جوان و نوجوان را شکوفا کند. استعداد او را شناسایی کند آن را در جهت استعداد خودش رشد بدهد آن استعداد را شکوفا کند این‌ها علم نافع است.

آبشده فردایی 5,826 خرید حباب آبشده با دلار : 53,611 گرم طلا : 1,344,937 یه درسی بشه برای فروشنده ای کف های آبشده کل کف ها رو تو خصوصی گرفتیم

تعادل و آرامش با تامین ارز در بازار حاکم خواهد شد/تامین 4.3 میلیارد دلار ار

تعادل و آرامش با تامین ارز در بازار حاکم خواهد شد/تامین 4.3 میلیارد دلار ارز در سامانه نیما از ابتدای سال تاکنون صالح آبادی؛ رئیس کل بانک مرکزی در برنامه میز اقتصاد: 14/ 7 تعادل و آرامش با تامین ارز در بازار حاکم خواهد شد. به عنوان بازارساز هم در بازار نیما و هم در بازار متشکل حضور موثر خواهیم داشت. ذخایر اسکناس بانک مرکزی به بیشترین اندازه در تاریخ رسیده است. با وزارت صمت جلسات متعددی داریم باتوجه به بهبود وضعیت منابع ارزی کشور ثبت سفارش‌ها نیز بیشتر شده است. سیاست‌های ارزی و تجاری کاملا باهم هماهنگ است. از ابتدای سال تاکنون 4.3 میلیارد دلار در سامانه نیما تامین ارز شد. همچنین برای واردات مربوط به دارو 1 میلیارد دلار و برای مواد غذایی 3 میلیارد دلار تامین ارز کردیم.

تعادل و آرامش با تامین ارز در بازار حاکم خواهد شد/تامین 4.3 میلیارد دلار ار
تعادل و آرامش با تامین ارز در بازار حاکم خواهد شد/تامین 4.3 میلیارد دلار ار

29,270 معامله فردایۍهرات 2000م

28,880 معامله فردایۍهرات 1000م دلار هرات با حد 28800 بخرید همگی جا نمونید دوستان میریم بالا

دلار سبزه فـردایی 29,850 فروشنده دلار تهران با حد 50 تمام میخریم برای 30 تومان بیشتر نباشه

سکه فردایی 13,665 معامله حباب سکه با دلار : 785,341 سکه رو دوستان بخرید برای 13800 کاغذی اتاق هم بخرید

آبشده امروزی 5,805 خرید حباب آبشده با دلار : 44,260 گرم طلا : 1,340,089 با حد 5800 یک پله خرید میگریم با تناسب شهرتان و اتاق نوسانگیر و نقدی کارها

29,250 معامله فردایۍهرات 500م با حد 29200 یک پله خرید میگیریم با تناسب شهرتان و اتاق نوسانگیر و نقدی کارها

29,310 معامله فردایۍهرات 600م

سیو سود میکنیم هر سه مارکت رو بسه خرید فعلا

مرندی توپ محکم در زمین ایالات متحده است. مسائل مهم در مورد تضمین های ماندگار در دوره ریاست جمهوری بایدن و همچنین رفع تحریم ها باید حل شود. اگر بایدن نتواند تضمین های معناداری برای باقی مانده ریاست جمهوری خود ارائه دهد، پس برای چه کاری مفید است.

رئیس کل بانک مرکزی: التهابات بازار ارز آرام می‌گیرد رئیس کل بانک مرکزی: ال

رئیس کل بانک مرکزی: التهابات بازار ارز آرام می‌گیرد رئیس کل بانک مرکزی: التهاب در بازار غیر رسمی ناشی از آثار روانی است و حتما کاهش خواهد یافت. کانال تامین ارز نسبت به گذشته بهتر و متنوع‌تر خواهد شد چون درآمدهای ارزی بالاتر رفته است و تامین ارز ما در وضعیت جدید به مراتب از روش گذشته بهتر خواهد بود. کانال تامین ارز نسبت به گذشته متنوع‌تر خواهد شد. دیروز 230 میلیون دلار در سامانه نیما ارز تامین شد و عرضه ارز در نیما بیشتر از تقاضا شده است.

29,100 معامله فردایۍهرات 1000م

خوب ما سیو ها مون تو خصوصی زدیم بازار ریخت سود بازار از دست نمیدیم

واردات خودرو آزاد شد وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصویب کلیات واردات خودرو در

واردات خودرو آزاد شد وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصویب کلیات واردات خودرو در هیئت دولت پیرو پیگیری‌های این وزارتخانه خبر داد و گفت: جزئیات و چگونگی آیین‌نامه واردات خودرو به‌زودی اعلام و اطلاع رسانی می‌شود. با توجه رفع موانع صادراتی و افزایش صادرات که به برطرف شدن مشکل تراز ارزی کشور کمک کرد، دیگر ضرورتی برای استمرار ممنوعیت واردات خودرو نبوده و خواستار آزادسازی واردات آن برای ایجاد بازار رقابتی در کشور شدیم؛ با برگزاری چندین جلسه در مراجع ذی‌ربط و هیئت دولت، آزاد شدن واردات خودرو را به‌دور از هیاهوهای رسانه‌ای به‌صورت جدی پیگیری کردیم.

هرات فـردایی 29,140 خــریـدار

فعلا خرید نمیگیریم تو خصوصی هم اف هستیم تا اصلاح کامل ولی کوتاه

محدودیتی برای واردات خودرو وجود ندارد جزئیات تصویب کلیات واردات خودرو وزی

محدودیتی برای واردات خودرو وجود ندارد جزئیات تصویب کلیات واردات خودرو وزیر صمت: تمرکز ما برای واردات خودروهای اقتصادی است. خودروهای تولیدی کیفیت خوبی ندارد و تولید آن باید متوقف شود. محدودیتی برای واردات خودرو وجود ندارد و متناسب با نیاز بازار واردات انجام خواهد شد. مصوبات هفته آینده نهایی خواهد شد و در اسرع وقت واردات انجام می‌شود. خودروهای وارداتی با 5 روش مالی وارد می‌شوند.

مقامات دولت آمریکا: پیشنهاد جدیدی به انریکه مورا برای ارائه به ایران نداده ایم امیدواریم تهران از خواسته‌ی خود صرف نظر کند/انتخاب

مقامات دولت آمریکا:  پیشنهاد جدیدی به انریکه مورا برای ارائه به ایران نداده
مقامات دولت آمریکا: پیشنهاد جدیدی به انریکه مورا برای ارائه به ایران نداده

توصیه میشه بینظیر در سیگنال دهی

با ما کف بخر سقف بفروش همینو میگم