هشدار کنعانی به مقام های اوکراین به عواقب مواضع تهدیدآمیز خود فکر کنید

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در آستانه تصمیم گیری برای افزایش تحریم ها علیه ایران هستیم و بورل برجام از سایر مسائل جداست و وزیر خارجه فنلاند

هشدار کنعانی به مقام های اوکراین به عواقب مواضع تهدیدآمیز خود فکر کنید

اوکراین، روسیه،

هشدار کنعانی به مقام های اوکراین: به عواقب مواضع تهدیدآمیز خود فکر کنید
⭕️سخنگوی وزارت خارجه: در ارتباط با بحران اوکراین پایبند به سیاست بی طرفی فعال هستیم به این معنا که یک طرف جنگ نیستیم.
⭕️ ایران همواره تأکید کرده ما هیچ تسلیحات و تجهیزاتی برای استفاده در جنگ اوکراین برای روسیه ارسال نکردیم و یک طرف جنگ نیستیم و همکاری های دفاعی ایران و روسیه مسبوق به شروع جنگ بوده است.
⭕️رابطه نزدیک و دوستانه ای با اوکراین داشتیم و در همین چارچوب به روابط با این کشور نگاه می کنیم. ایران در اقدام دولت اوکراین به تقلیل سطح روابط دیپلماتیک با خویشتنداری عمل کرد.
⭕️ایران در ارتباط با اقداماتی که امنیت ملی را مورد خدشه قرار دهد با قاطعیت عمل می کند. مقام یا کشوری که خارج از موازین بین المللی و مناسبات دوستانه اقدام به اتخاذ مواضع تهدیدآمیز می کند باید متوجه مسئولیت های بین المللی ناشی از این رویکردها باشد و به عواقبش فکر کند.
⭕️امیدواریم اوکراین تحت تاثیر مطالبات خارجی و بازی طراحی شده طرف های دیگر قرار نگیرد. ایران به مسیر دیپلماسی پایبند است.


دیوید فاوشیر، بنیانگذار و مدیر عامل Nickel Digital Asset Management، یک مدیر سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتالی مستقر در اتحادیه اروپا، فاش کرد که A
دیوید فاوشیر، بنیانگذار و مدیر عامل Nickel Digital Asset Management، یک مدیر سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتالی مستقر در اتحادیه اروپا، فاش کرد که Alameda Research با پیشنهاد یک سرمایه گذاری به آنها مراجعه کرده و وعده “15٪ وام با نرخ ثابت سالانه (بدون قفل)” که “هیچ جنبه منفی ندارد” را داده است، و اضافه کرده که Alameda “بازپرداخت کامل و بهره، قابل اجرا بر اساس قوانین ایالات متحده و ایجاد شده توسط مشاور حقوقی همه طرفین را تضمین می کند.” پاسخ تیم دیوید این بود: “برداشت ها: آنها ریسک بسیار بیشتری می کنند و احتمالاً با چیزهای تاریک سروکار دارند آنها بازارسازان در مبادلات آتی خودشان هستند فقط استعدادهایشان را هدر می دهند.” منبع

دیوید فاوشیر، بنیانگذار و مدیر عامل Nickel Digital Asset Management، یک مدیر سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتالی مستقر در اتحادیه اروپا، فاش کرد که Alameda Research با پیشنهاد یک سرمایه گذاری به آنها مراجعه کرده و وعده “15٪ وام با نرخ ثابت سالانه (بدون قفل)” که “هیچ جنبه منفی ندارد” را داده است، و اضافه کرده که Alameda “بازپرداخت کامل و بهره، قابل اجرا بر اساس قوانین ایالات متحده و ایجاد شده توسط مشاور حقوقی همه طرفین را تضمین می کند.”
پاسخ تیم دیوید این بود: “برداشت ها: آنها ریسک بسیار بیشتری می کنند و احتمالاً با چیزهای تاریک سروکار دارند آنها بازارسازان در مبادلات آتی خودشان هستند فقط استعدادهایشان را هدر می دهند.”
منبع


میانگین قیمت نفت خام عمان دوبی، قیمت پایه نفت خام در غرب آسیاست.

اروپا، عمان،

▪️شرکت ملی نفت ایران قیمت رسمی فروش انواع نفت خام صادراتی برای عرضه به مشتریان آسیایی را برای فروش در ماه دسامبر (آذرماه دی ماه) افزایش داد.
▪️میانگین قیمت نفت خام عمان دوبی، قیمت پایه نفت خام در غرب آسیاست.
▪️ایران قیمت رسمی فروش نفت خام سبک در بازار شمال غرب اروپا را 35 سنت کمتر از برنت و قیمت نفت خام سنگین و فروزان را در این بازار به ترتیب 4 دلار و 40 سنت و 4 دلار و 30 سنت پایین تر از برنت قیمت گذاری کرده است. شانا


مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در آستانه تصمیم گیری برای افزایش تحریم ها علیه ایران هستیم

اتحادیه اروپا، روسیه،

🔺️ مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: در آستانه تصمیم گیری برای افزایش تحریم ها علیه ایران هستیم
🔹️مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا قبل از آغاز نشست وزرای خارجه این اتحادیه در بروکسل گفته در آستانه افزایش تحریم ها علیه «افراد و نهادهای مسئول در ارتباط با خشونت علیه معترضان» هستند.
🔹️هیچ مدرکی مبنی ارسال موشک از ایران به روسیه وجود ندارد اما شواهد نشان می دهد ایران به روسیه پهپاد داده است.


پاسخ کنعانی به ادعای «حمله قریب الوقوع ایران به عربستان» به مسیر دیپلماسی پایبند هستیم

عربستان، عراق،

پاسخ کنعانی به ادعای «حمله قریب الوقوع ایران به عربستان»: به مسیر دیپلماسی پایبند هستیم. سخنگوی وزارت امور خارجه:. 🔹قطع میانجیگری دولت عراق بین ایران و عربستان را تایید نمی کنم.. 🔹ایران به مسیر مذاکره با عربستان پایبند است.. 🔹ایران به دنبال ایجاد تنش و بی ثباتی در منطقه نیست.. 🔹ایران به مسیر دیپلماسی پایبند است.. 🔹امنیت همسایگان مرزی و منطقه ای امنیت ایران است.


وزیر خارجه فنلاند

اتحادیه اروپا، فنلاند،

وزیر خارجه فنلاند:. 📌به حصول توافق بر سر احیای برجام بسیار نزدیکیم. پکا هاویستو:. برجام موضوعی است که باید جدا از چیزهایی که الان اتفاق می افتد در نظر گرفته شود.. اتحادیه اروپا همواره قویا به برجام متعهد بوده است.. برجام پیشینه ای طولانی دارد و به حصول توافقی بر سر احیای برجام بسیار نزدیکیم.


بورل برجام از سایر مسائل جداست

اتحادیه اروپا،

📌بورل: برجام از سایر مسائل جداست
🔹️مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تکرار این مطلب که برجام از مواضع اخیر اتحادیه اروپا در قبال ایران جداست تصریح کرد که به تلاش برای نزدیک کردن مواضع طرف های عضو این توافق ادامه می دهد.


اتحادیه اروپا، روسیه

🚨 بورل: مدارکی در خصوص ارسال موشک از ایران به روسیه وجود ندارد
🔸مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ادعا کرد مدارکی در خصوص اقدام ایران در ارسال موشک به روسیه وجود ندارد، اما مدارک روشنی درخصوص ارسال پهپاد وجود دارد. الجزیره


قطر

🔺️مصرف سیگار در جام جهانی ممنوع. 🔹با اعلام فدراسیون جهانی فوتبال FIFA؛ مصرف سیگار در استادیوم های جام جهانی قطر ممنوع خواهد بود.


اتحادیه اروپا

بورل، مسئول خارجه اتحادیه اروپا:

خبرها و تحلیل های بازار سرمایه

تحلیل های روزانه سه شنبه بیست و چهار آبان ۱۴۰۱ بازار سرمایه