کیف پول کریپتو چیست و چگونه کار می کند؟ تحلیل ای ان اس در تایم 1H

کیف پول کریپتو چیست و چگونه کار می کند؟، تحلیل دامیننس تتر در تایم 1D 4H 1H تحلیل ای ان اس در تایم 1H

کیف پول کریپتو چیست و چگونه کار می کند؟

ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال، بلاک چین، کریپتو،

‍ ​آموزشی
📌کیف پول کریپتو چیست و چگونه کار می کند؟
🔸هدف یک کیف پول رمزنگاری این است که به کاربران اجازه دهد با بلاک چین تعامل داشته باشند، با استفاده از نرم افزار یا یک دستگاه سخت افزاری تخصصی. نام کیف پول کمی اشتباه است، زیرا از آنها برای نگهداری ارزهای دیجیتال استفاده نمی شود. در عوض، کیف پول ها به عنوان واسطه ای بین کاربران و دارایی هایشان عمل می کنند که روی بلاک چین زندگی می کنند.
🔸با یک کیف پول، کاربر می تواند ارز دیجیتال خود را مشاهده و مدیریت کند و تراکنش ها را آغاز کند. آنها به اشکال متعددی وجود دارند، از کیف پول های وب آنلاین با استفاده آسان که توسط صرافی های رمزنگاری ارائه می شوند تا کیف پول های سخت افزاری آفلاین پیچیده تر و ایمن تر.
🔸وجه مشترک همه کیف پول ها کلیدهایی است که برای دسترسی به دارایی های رمزنگاری کاربر مورد نیاز است. هنگامی که یک کیف پول ایجاد می شود، یک جفت کلید ایجاد می شود، یکی عمومی و دیگری خصوصی. این توالی های الفبایی عددی طولانی ممکن است مشابه به نظر برسند، اما عملکرد آنها به شدت متفاوت است.
🔸کلید عمومی مانند شماره حساب بانکی است.  می توان آن را به دلخواه با هر کسی که می خواهد برای شما ارز دیجیتال بفرستد، به اشتراک گذاشت، دقیقاً مانند نحوه نمایش شماره حساب در پایین چک کاغذی. از سوی دیگر، یک کلید خصوصی را می توان به عنوان کد پین حساب بانکی شما در نظر گرفت و باید به دقت محافظت شود. هر کسی که به آن کلید خصوصی دسترسی داشته باشد، کنترل کاملی بر دارایی های رمزنگاری شما خواهد داشت.
🔸زمانی که کاربر می خواهد ارز رمزنگاری شده ارسال کند، خواه برای یک سفر آینده هزینه کند یا یک ساعت جدید بخرد، کلید عمومی کیف پول مقصد و مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهد ارسال کند، وارد می کند. زمانی که کاربر بخواهد رمزارز را دریافت کند، این فرآیند معکوس می شود. هر زمان که ارز دیجیتال از کیف پول خارج شود، تراکنش باید با استفاده از کلید خصوصی «امضا» شود. نحوه انجام آن مرحله مهم به نوع کیف پولی که استفاده می کنید بستگی دارد.
🌐لینک ربات و خرید اشتراک
🌐 ارز


تحلیل دامیننس تتر در تایم 1D 4H 1H

دامیننس تتر، USDT.D،

USDT.D
🔶تحلیل دامیننس تتر در تایم 1D 4H 1H
🥇در چارت بالا مشاهده میکنید که شاخص با روند صعودی اخیر خود برخوردی را به سقف قبلی داشته که مقاومت استاتیک ما نیز میباشد از همین رو روند اصلاحی خود را آغاز کرده و به حمایت های زیرین رسیده است.
🥈ما با استفاده از اندیکاتور ایچیموکو برای شما عزیزان حمایت اصلی شاخص را برسی کردیم و مشاهده کردیم نه تنها خطوط تنکانسن و کیجونسن بلکه حمایت های ذکر شده دیگری بر روی آن قرار دارد.
🥉لازم به ذکر میباشد که تا زمانی که این حمایت از دست نرفته از معاملات لانگ دوری کنید و تاییدیه روند صعودی خود شاخص , شکست محدوده استاتیکی و پولبک بر روی آن در نظر بگیرید.


تحلیل ای ان اس در تایم 1H

ENS،

تحلیل ای ان اس در تایم 1H
تحلیل ای ان اس در تایم 1H

ENS
🔶تحلیل ای ان اس در تایم 1H
🥇در تحلیل فوق مشاهده میکنید که قیمت بار دیگر به مقاومت استاتیک رسیده است و ضعف روند صعودی به چشم میخورد.
🥈از اینرو انتظار داریم محدوده های حمایتی زیرین با روند نزولی تست شوند و در صورت شکست خط 3 فیبوناتچی میتوانید وارد پوزیشن سل شوید و تارگت خود را خطوط فیبو رسم شده قرار بدهید.
🥉همچنین خط روند نزولی رسم شده در صورت شکست میتواند قیمت را بار دیگر به مقاومت استاتیک بعدی همراه سازد اما این امر نیازمند شکست مقاومت استاتیک 13.49 و پولبک بر روی آن میباشد.

Ethereum Name Service (ENS)


ETH

📍در 21 اکتبر، Crypto.сom به طور تصادفی بیش از 280000 ETH از کیف پول سرد به صرافی دیگری به نام گیت ارسال کرد. مدیر عامل Crypto.сom اظهار داشت که “قرار بود به یک آدرس انبار سرد جدید منتقل شود، اما به یک آدرس صرافی خارجی در لیست سفید ارسال شد. ما با تیم گیت کار کردیم و وجوه برگردانده شد.”

Ethereum (ETH)

Ethereum – دوشنبه بیست و سه آبان ۲۳:۲۳
قیمت 1,220.53 دلار
یک ساعته -1.67 دلار
یک روزه -0.51 دلار
یک هفته -23.67 دلار
یک ماهه -18.26 دلار
دو ماهه -11.09 دلار
سه ماهه 14.01 دلار

FTX، DAO

📍توسعه دهندگان Solana در حال فوک کردن Serum هستند، مرکز نقدینگی رمز توسعه یافته توسط FTX، زیرا ممکن است در حمله به FTX در معرض خطر قرار گرفته باشد زیرا نسخه اصلی می تواند از طریق یک کلید خصوصی که توسط شخصی در FTX کنترل می شود و نه توسط Serum DAO به روز شود.


امروز توزیع کنندگان قرارداد FTT تمام عرضه باقیمانده FTT به ارزش نزدیک به 350 میلیون دلار را منتقل کردند که قرار بود به صورت عمده باز شود.
امروز توزیع کنندگان قرارداد FTT تمام عرضه باقیمانده FTT به ارزش نزدیک به 350 میلیون دلار را منتقل کردند که قرار بود به صورت عمده باز شود.

📍امروز توزیع کنندگان قرارداد FTT تمام عرضه باقیمانده FTT به ارزش نزدیک به 350 میلیون دلار را منتقل کردند که قرار بود به صورت عمده باز شود.

FTX Token (FTT)

FTX Token – دوشنبه بیست و سه آبان ۲۳:۲۳
قیمت 1.28 دلار
یک ساعته -4.75 دلار
یک روزه -19.89 دلار
یک هفته -16.10 دلار
یک ماهه -12.58 دلار
دو ماهه -16.16 دلار
سه ماهه -13.68 دلار

تحلیل های کریپتو کارنسی، ارز دیجیتال و رمزارزها

تحلیل های روزانه سه شنبه بیست و چهار آبان ۱۴۰۱ بازار سرمایه