راز پانزدهم از کتاب 21 راز موفقیت میلیونرهای خودساخته و ENTRY 1 2 46

راز پانزدهم از کتاب 21 راز موفقیت میلیونرهای خودساخته و تلاش بایننس برای جلوگیری از سقوط بیش تر بازار کریپتو ENTRY 1 2 46

استراتژی مختص سودهای بالای 500 پیپ از بازار فارکس

ارز دیجیتال، کریپتو،

🥇استراتژی مختص سودهای بالای 500 پیپ از بازار فارکس🏅
💢اگر شما هم به دنبال سود زیاد و نقطه ورود مطمئن و تارگتهای دقیق و ریسک به ریوارد عالی هستید ما یک استراتژی منظم از تلفیق پرایس اکشن و خط روند و فیبوناچی و بخشهایی از ایچیموکو با جزئیات کامل و تریدهای Live در قالب یک محصول آموزشی تهیه کرده ایم که برای هر سطح معلوماتی قابل فهم بوده و برای فارکس و ارز دیجیتال و بورس ایران قابل استفاده است.با این استراتژی نیازی به نشستن پای چارت نیست و به وسیله آن قطعآ به راحتی به سود مستمر در همه بازارهای مالی می رسید.
💢اطلاعات بیشتر درباره محصول آموزشی و عضویت ViP:
🥇آموزش نحوه ورود و معامله در بازار طلای آبشده🥇
💢ما علاوه بر استراتژی فارکس و کریپتو یک آموزش صفر تا صد کامل نیز جهت نحوه ورود و معامله در بازار طلای آبشده با حداقل سرمایه تهیه کرده ایم که به همراه استراتژی های تلفیق پرایس اکشن و پیوت ها با ایچیموکو و ساده و روان و با جزئیات کامل است و یک پلن دقیق جهت سوددهی ممتد از بازار طلای آبشده می باشد.
💢اطلاعات بیشتر درباره محصول آموزشی:
💢گروه عمومی:
💢کانال عمومی:


تلاش بایننس برای جلوگیری از سقوط بیش تر بازار کریپتو

صرافی بایننس، بازار کریپتو، FTX،

❇️ تلاش بایننس برای جلوگیری از سقوط بیش تر بازار کریپتو
‏💬 CZ مدیر عامل صرافی بایننس ساعتی پیش با انتشار توییتی از برنامه ی این صرافی برای جلوگیری از گسترش تاثیرات مخرب سقوط FTX خبر داده است.
💬 او در این توییت گفته است که این صرافی قصد دارد به پروژه هایی که ” قوی ” هستند اما در شرایط کنونی ” مشکل نقدینگی ” دارند کمک کند.
💬 همچنین او از فعالین دیگر حوزه ها برای سرمایه گذاری مشترک در این حوزه دعوت به عمل آورده است. و در پایان نیز اطمینان داده است که دنیای ارز های دیجیتال از بین نخواهد رفت و گفته است که ” ما ” برای نجات آن اینجا هستیم.

FintruX Network (FTX)


راز پانزدهم از کتاب 21 راز موفقیت میلیونرهای خودساخته

ارزدیجیتال،

🖍راز پانزدهم از کتاب 21 راز موفقیت میلیونرهای خودساخته. 🌻 راز 15)انضباط فردی را در همۀ موارد اعمال کنید. 🌸«انضباط فردی یعنی توانایی وادار کردن خود به انجام به موقع کارهایی که باید انجام دهید، چه خوشتان بیاید و چه نیاید».انضباط فردی مستلزم داشتن تسلط و کنترل برخود، مسئولیت پذیری وهدفمندی فردی است.. 🌸تفاوت بین افراد موفق و ناموفق این است که افراد موفق خود را به انجام کارهایی عادت داده اند که افرادناموفق از آنها بیزارند. این کارها همان هایی هستند که افراد موفق نیز از آنها بیزارند ولی به هر حال آنها را انجا میدهند، چون میدانند این هزینه موفقیت است.. برایان تریسی. 🌐لینک خرید اشتراک:. 🔰قسمت ارزدیجیتال:. 💸کانال ارز:. 📈ربات ارز و خرید اشتراک:. 🌐لینک


ENTRY 1 2.46

DYDXUSDT،

✳️DYDXUSDT. (SHORT). 🔵ENTRY 1 : 2.46. 🔵ENTRY 2 : 2.564. TP 1 : 2.442. TP 2 : 2.428. TP 3 : 2.416. TP 4 : 2.398. TP 5 : 2.360. TP 6 : 2.306. TP 7 : 2.178. ❌SL : 2.588. Leverage : 8x. ✅دوستان عزیز در نقطه ورود 1 وارد شید و در نقطه ورود 2 حجم اضافه کنید (نقطه ورود ما ، نقطه ورود 1 است ، خواهشاً زود تر وارد نشید)


تتر

بنا به درخواست عده ای از دوستان تخفیف vip برای 2 روز تمدید شد. اگه تمایل به تهیه اشتراک ماهانه vip دارید 14 تتر واریز کنید به کیف پول پایین و سپس عکس فیش ارسالی رو برای پشتیبان بفرستید تا vip براتون ارسال بشه . با تشکر🌹👇👇👇 پشتیبان


تحلیل بیت کوین

تحلیل بیت کوین با خط روند و فیبوناچی. :play. URT:. 3.0. استراتژی برتر. زرجوع لطفی فارکس آموزش فارکس سیگنال فارکس حرفه ای تحلیل تکنیکال تحلیل طلا تحلیل بازار سیگنال سیگنال انس جهانی. استراتژی برتر. زرجوع لطفی


ایلان ماسک نظر خودش را درباره ی آینده بیتکوین مثبت اعلام کرد ولی گفت ممکن است برگشت قیمت بعد از یک زمستان طولانی باشد.
ایلان ماسک نظر خودش را درباره ی آینده بیتکوین مثبت اعلام کرد ولی گفت ممکن است برگشت قیمت بعد از یک زمستان طولانی باشد.

👀 ایلان ماسک نظر خودش را درباره ی آینده بیتکوین مثبت اعلام کرد ولی گفت ممکن است برگشت قیمت بعد از یک زمستان طولانی باشد.


بیتکوین

فووووری بیتکوین رفت زیر 16 هزار دلار

تحلیل های کریپتو کارنسی، ارز دیجیتال و رمزارزها

تحلیل های روزانه سه شنبه بیست و چهار آبان ۱۴۰۱ بازار سرمایه