10:30 ورود حدود 144 میلیارد تومانی پول حقیقی تا این لحظه بازار مثبت و با گر

ددام بعد از شکست 1520 مسیرش هموارتر میشه واسه تاچ اهداف بعدی نمودار شاخص قدرت نسبی RSI شاخص کل که از روی لبه سطح 70 برگشت بعد از این دوتا این موج میاد

هر عقب نشینی در سکرد فقط فرصت خرید هستش واسه اهداف بعد.

شاخص کل هموزن از منفی به مثبت

شاخص کل هموزن از منفی به مثبت
شاخص کل هموزن از منفی به مثبت

ارزش معاملات 6850 میلیارد تومان شاخص کل 571- 1539527 شاخص هم وزن 2076+ 428868

سه شنبه 20 اردیبهشت 1401 شاخص‌ها: شاخص کل در نزدیکی حمایت کوتاه مدت خود قر

سه شنبه 20 اردیبهشت 1401 شاخص‌ها: شاخص کل در نزدیکی حمایت کوتاه مدت خود قرار دارد. در صورتی که این حمایت شکسته نشود، روند کوتاه مدت آن صعودی خواهد بود. همچنین روند کوتاه مدت شاخص هم‌وزن نیز صعودی است. امروز نمادهای کوچک و متوسط تقاضای بیشتری به نسبت نمادهای شاخص‌ساز داشته‌اند. معاملات ارزش معاملات خرد عدد 5873 میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، 8% کاهش داشته است. اما نسبت به میانگین ماهانه، کاهش قابل توجهی نداشته است. در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش 473 میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای سومین روز متوالی با ثبت رقم 113 میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته بر شدت خروج هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است. برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از 393 میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق‌ می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت برای چهارمین روز متوالی با ثبت رقم 36 میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است. ارزش صف‌های خرید 707 میلیارد تومان است که کاهش 61 میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان می‌دهد. همچنین ارزش صف‌های فروش هم با کاهش 3 میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی همراه بوده و در محدوده 46 میلیارد تومان قرار دارد. پیشران‌های بازار بیشترین ارزش معاملات را گروه خودرویی با ثبت رقم 767 میلیارد تومان (1 برابر میانگین هفتگی) به خود اختصاص داده است. پس از آن گروه‌های شیمیایی با ارزش معاملات 453 میلیارد تومان (0.9 برابر میانگین هفتگی) و غذایی با ارزش معاملات 409 میلیارد تومان (1.1 برابر میانگین هفتگی) قرار دارند. گروه زراعت با ارزش معاملات 363 میلیارد تومان (2.4 برابر میانگین هفتگی) بیشترین ارزش معاملات را نسب به میانگین هفتگی داشته است. پس از آن گروه عرضه برق و گاز با ارزش معاملات 84 میلیارد تومان (1.8 برابر میانگین هفتگی) و گروه سایر واسطه‌گری‌ها با ارزش معاملات 41 میلیارد تومان (1.5 برابر میانگین هفتگی) قرار دارند.

بازار مثبت و با گرایش به گروه های تورمی آغاز به کار کرد …

گروه خودرویی هم از تقاضای مطلوبی برخوردار هستند ,در این قیمت ها فروشنده نباشید

وحیدی: فقط قیمت چهار کالا تغییر می‌کند/اختیارات جدید به تعزیرات برای کنترل قیمت‌ها وزیر کشور: در طرح اصلاح یارانه‌ها، قیمت مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن می‌تواند تغییر پیدا کند و هیچ کالای دیگری حق افزایش قیمت ندارد.

وحیدی: فقط قیمت چهار کالا تغییر می‌کند/اختیارات جدید به تعزیرات برای کنترل
وحیدی: فقط قیمت چهار کالا تغییر می‌کند/اختیارات جدید به تعزیرات برای کنترل

غیر از این 4 کالایی که این بزرگوار فرمودند ، بقیه کالایی که افزایش قیمت خواهند داشت به دولت و مسئولین ربط نداره و خودشون هم صبح جمعه میفهمند ، پس : نگران نباشید .

رشد 6هزار واحدی نماگر بورس در 10دقیقه آغازین معاملات امروز شاخص کل بورس ته

رشد 6هزار واحدی نماگر بورس در 10دقیقه آغازین معاملات امروز شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و 545هزار واحد قرار گرفته است. نمادهای شبریز، فولاد و شپنا بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای اخابر، وسینا و البرز بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشتند.

پیام انریکه مورا درباره سفرش به تهران انریکه مورا، معاون مسئول سیاست خارجی

پیام انریکه مورا درباره سفرش به تهران انریکه مورا، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و نماینده آن در مذاکرات وین در صفحه توییتر خود درباره سفرش‌ به تهران نوشت: دوباره به تهران می‌روم تا با علی باقری‌کنی و دیگر مقامات درباره مذاکرات وین و دیگر مسائل دیدار کنم. کار در زمینه حل کردن اختلافات باقی مانده در این مذاکرات ادامه دارد.

زراعت غذایی حذف ارز ترجیحی و اجازه ی افزایش قیمت محصولات کشاورزی ، دامی و غذایی منجر به اقبال سرمایه گذاران به صنعت زراعی و غذایی شده است.

زراعت  غذایی حذف ارز ترجیحی و اجازه ی افزایش قیمت محصولات کشاورزی ، دامی و
زراعت غذایی حذف ارز ترجیحی و اجازه ی افزایش قیمت محصولات کشاورزی ، دامی و

وایران صف خرید

‏تپه ها تموم شدن، دارن میرن روی قله ها

‏تپه ها تموم شدن، دارن میرن روی قله ها
‏تپه ها تموم شدن، دارن میرن روی قله ها

دلار سبزه فـردایی 29,400 معامله شد علی برکت الله . اصلا فکر نکنید که این 300 هزارتومنی که به مردم دادن از جیب خود مردم تهیه شده بلکه آقایون از جیب بابابزرگشون پرداخت کردن ‍

بعد از این دوتا این موج میاد سمت دارویی ها

ددام قابلیت رشد بالایی دارد بخاطر افزایش سرمایه ای که از محل سلب حق تقدم داده و هرسهم برای سهامدارعمده خریدار 1660 تمام شده.

ددام بعد از شکست 1520 مسیرش هموارتر میشه واسه تاچ اهداف بعدی

نمودار شاخص قدرت نسبی RSI شاخص کل که از روی لبه سطح 70 برگشت

نمودار شاخص قدرت نسبی RSI شاخص کل که از روی لبه سطح 70 برگشت
نمودار شاخص قدرت نسبی RSI شاخص کل که از روی لبه سطح 70 برگشت

10:30 ورود حدود 144 میلیارد تومانی پول حقیقی تا این لحظه

شاخص کل رشد در مسیر رسیدن به 1.700 میلیون واحد

شاخص هموزن شاخص هم وزن پرقدرت از سطح مقاومتی 430000 عبور کرد. رشد بسیار خوبی در انتظار نمادهای کوچک بازار هست. نقدینگی سنگین وارد گروه های زراعت و غذایی شده اند و در کوتاه مدت این گروه پتانسیل دوبل شدن قیمتها رو دارند.

گزارش بازار ارقام به میلیارد تومان ارزش معاملات خرد: 4892 ورود نقدینگی (فروش حقوقی): 161 خروج نقدینگی از صندوق های درآمد ثابت: 127 صف خرید: 202 نماد به ارزش 1458 صف فروش: 5 نماد به ارزش 30

ده میلیون صف برای ددام !

ده میلیون صف برای ددام !
ده میلیون صف برای ددام !

واقعا عالی هستی جناب زارعان عزیز

همگی خسته نباشید آخر هفته خوبی داشته باشید

مورا با باقری دیدار کرد انریکه مورا، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده مذاکرات وین با علی باقری، رییس تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران دیدار کرد.

کانال تحلیلی امین بهمنش

کانال تحلیلی امین بهمنش
کانال تحلیلی امین بهمنش