قیمت‌ جدید مرغ، تخم‌مرغ، روغن و لبنیات آغاز بازرسی ویژه برای مقابله با احتک

قیمت عمده‌فروشی مرغ امروز 38 هزار تومان بر اساس مشاهدات میدانی، قیمت عمده‌فروشی مرغ در میدان بهمن تهران امروز به ازای هر کیلو 38 هزار تومان است. این م

قیمت عمده‌فروشی مرغ امروز 38 هزار تومان بر اساس مشاهدات میدانی، قیمت عمده‌ف

قیمت عمده‌فروشی مرغ امروز 38 هزار تومان بر اساس مشاهدات میدانی، قیمت عمده‌فروشی مرغ در میدان بهمن تهران امروز به ازای هر کیلو 38 هزار تومان است. این محصول در خرده فروشی‌ها نیز با در نظر گرفتن سود خرده فروشی باید 41 تا 43 هزار تومان به فروش برسد. قیمت مصوب جدید مرغ در راستای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، هنوز اعلام نشده است.

آغاز بازرسی ویژه برای مقابله با احتکار معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت از آغاز بازرسی ویژه برای مقابله با احتکار از چهار روز پیش خبر داد و اعلام کرد که این طرح تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

معافیت مالیاتی ورود ارز به کشور رئیس مرکز آموزش و پژوهش سازمان امور مالیاتی کشور: ورود ارز به کشور از طریق گمرکات معاف از مالیات است.

قیمت‌ جدید مرغ، تخم‌مرغ، روغن و لبنیات

قیمت‌ جدید مرغ، تخم‌مرغ، روغن و لبنیات
قیمت‌ جدید مرغ، تخم‌مرغ، روغن و لبنیات

قیمت مصوب انواع محصولات لبنی اعلام شد دبیر انجمن صنایع لبنی: قیمت شیرنایلو

قیمت مصوب انواع محصولات لبنی اعلام شد دبیر انجمن صنایع لبنی: قیمت شیرنایلونی 900گرمی 1/5% چربی 150000 ریال، شیر بطری یک لیتری 1/5%چربی 180000 ریال، ماست 2/5کیلوئی1/5%چربی 495000 ریال، پنیر uf400 گرمی نسبتاً چرب 375000 ریال است. صنایع لبنی نیز از امروز پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه 1401 می توانند قیمت های جدید را بر روی محصولات خود درج کنند.

افزایش قدرت خرید سه دهک کم‌درآمد سخنگوی دولت: با مردمی‌سازی یارانه‌ها سه ده

افزایش قدرت خرید سه دهک کم‌درآمد سخنگوی دولت: با مردمی‌سازی یارانه‌ها سه دهک اول (اقشار با کم‌ترین درآمد) به طور میانگین 804 هزار تومان افزایش قدرت خرید داشته‌اند. دهک اول تا نهم به ترتیب 923 هزار تومان، 783 هزار تومان، 706 هزار تومان، 291 هزار تومان، 236 هزار تومان، 234 هزار تومان، 150 هزار تومان، 71 هزار تومان و 18 هزار تومان افزایش قدرت خرید پیدا کرده‌اند.

امیر قطر وارد تهران شد «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر، دقایقی پیش، در راس یک هیات بلندپایه سیاسی و اقتصادی به منظور دیدار با مقامات ارشد با کشورمان، وارد تهران شد.

‏نت بلاکس اختلال و قطعی اینترنت در اپراتورهای تلفن همراه در ایران را تائید کرد.

‏نت بلاکس اختلال و قطعی اینترنت در اپراتورهای تلفن همراه در ایران را تائید
‏نت بلاکس اختلال و قطعی اینترنت در اپراتورهای تلفن همراه در ایران را تائید

مصوبه واردات خودرو بزودی ابلاغ می‌شود «موسوی» سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: پس ا

مصوبه واردات خودرو بزودی ابلاغ می‌شود «موسوی» سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: پس از چندین مرتبه رفت و برگشت مصوبه مجلس برای واردات خودرو در مجمع تشخیص مصلحت نظام، سرانجام این مصوبه نهایی شد و ان‌شاءالله به زودی فرایند ابلاغ آن انجام می‌شود.‌ این مصوبه به نحوی است که ضمن قانونی کردن واردات خودرو، تمهیدات لازم برای ارتقای تولید داخلی نیز در آن اندیشیده شده است.

افردی که از سال 89 یا 93 یارانه‌شان قطع و یا انصراف داده‌اند، بخوانند در ص

افردی که از سال 89 یا 93 یارانه‌شان قطع و یا انصراف داده‌اند، بخوانند در صورتی که از ابتدای اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها در سال 1389 ، یارانه نقدی دریافت نکرده‌اید یا به دلیل انصراف یا عدم ثبت نام از سال 1393 مشمول یارانه مذکور نبوده‌اید و متقاضی بررسی شرایط مالی و اقتصادی خود برای دریافت یارانه کمک معیشتی جدید هستید، می توانید طی سه ماه آینده نسبت به ثبت مشخصات خود در سامانه‌ای که به زودی توسط سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد، اقدام کنید.