کاهش قیمت خودرو پس از واردات ایرنا: رئیس اتحادیه نمایشگاه‌‌‌داران خودروی ته

صف فروش خساپا جمع آوری شد / شنیده ها حکایت از برخورد قانونی ناظر با ایستگاه معاملاتی که اقدام به فروشهای آبشاری به کد حقوقی سایپا (صندوق فولاد) ارسال

پس از سفر انریکه مورا، منتظر هستیم تا ببینیم آمریکایی‌ها آماده‌ی نرمش لازم

پس از سفر انریکه مورا، منتظر هستیم تا ببینیم آمریکایی‌ها آماده‌ی نرمش لازم هستند یا نه

محمد مرندی، مشاور هیأت دیپلماتیک مذاکره کننده ایرانی گفت: پس از سفر انریکه مورا معاون مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده گفت‌وگوهای وین، «منتظر هستیم تا ببینیم که آیا آمریکایی ها آماده هستند که نرمش لازم را برای امضای توافق نشان دهند یا نه».

گروه 7: راه حل دیپلماتیک بهترین راه محدود کردن ایران وزرای خارجه گروه 7 طی

گروه 7: راه حل دیپلماتیک بهترین راه محدود کردن ایران

وزرای خارجه گروه 7 طی بیانیه‌ای حمایت خود از احیای برجام را اعلام و راه حل دیپلماتیک را بهترین راه برای محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران دانستند.

اعضای گروه هفت در بیانیه خود بدون اشاره به عهدشکنی طرف غربی در اجرای برجام از ایران خواستند تا از تقویت بیشتر فعالیت‌های هسته‌ای خود اجتناب کند.

کاهش قیمت خودرو پس از واردات ایرنا: رئیس اتحادیه نمایشگاه‌‌‌داران خودروی ته

کاهش قیمت خودرو پس از واردات
ایرنا: رئیس اتحادیه نمایشگاه‌‌‌داران خودروی تهران معتقد است عملی شدن واردات خودرو به کشور، گامی مثبت برای تنظیم بازار است که در مدت‌زمان کوتاهی به ریزش قیمت‌ها خواهد انجامید. سعید موتمنی افزود: «همزمان با ورود نخستین سری خودروهای وارداتی به کشور که احتمالا از 2 ماه آینده اتفاق بیفتد، قیمت‌ها شکسته خواهد شد.» این مقام صنفی تصریح ‌‌‌کرد: «ورود خودروهای خارجی در ادامه به کاهش قیمت خودروهای مونتاژی و داخلی خواهد انجامید.» موتمنی خاطرنشان ‌‌‌کرد: «اگر آن‌طور که وزیر صمت وعده داده، خودروهای ارزان‌قیمت و اقتصادی یا حتی واردات خودروهای کارکرده و دست‌‌‌دوم در مقطعی آزاد شود، بر قیمت‌ها و تنظیم بازار تاثیرگذار خواهد بود.» وی درعین‌حال تاکید کرد: «ورود خودروها به کشور باید با تعرفه‌‌‌های پایین اتفاق بیفتد که در این صورت به نفع بازار و مصرف‌کنندگان خواهد بود.» رئیس اتحادیه نمایشگاه‌‌‌داران خودروی پایتخت خاطرنشان‌‌‌ کرد: «حتی برندهای خوش‌‌‌نام و معتبر جهان از جمله تویوتا، کیا، نیسان و…، خودروهای متنوع تا 20‌هزار دلار دارند و می‌توان آنها را وارد کرد.» موتمنی اظهار کرد: «کاهش تعرفه‌‌‌های گمرکی، هزینه‌‌‌های اسقاط خودرو، شماره‌‌‌گذاری و سایر هزینه‌‌‌های متفرقه، می‌تواند سیاست واردات خودرو برای تنظیم و تعادل‌بخشی به بازار را با موفقیت بیشتری همراه کند.» وی یادآور شد: ‌‌«در چند سال گذشته میزان عرضه خودرو دست‌‌‌کم 45‌درصد کمتر از تقاضای بازار بود.»

معاون وزیر کشاورزی: طبق مصوبه اخیر، روغن، لبنیات، تخم‌مرغ و مرغ‌هایی که قیمت قدیم روی آن‌ها خورده باید به قیمت جدید فروخته شود.

سهام عدالت پس از اصلاح آیین‌نامه قابل معامله می‌شود فرج‌زاده، عضو هیات‌مدیر

سهام عدالت پس از اصلاح آیین‌نامه قابل معامله می‌شود

فرج‌زاده، عضو هیات‌مدیره سازمان بورس:

روش گذشته باعث شد که مدل‌های مدیریت سهام عدالت تغییر پیدا کند و در حال حاضر آیین‌نامه اجرایی سهام عدالت توسط کارگروهی که بدین منظور تشکیل شده در دست بررسی قرار دارد

بعد از اصلاح آیین‌نامه اجرای سهام عدالت مجامع عمومی شرکت‌های استانی سهام عدالت برگزار می‌شود و بعد از آن شورای عالی بورس تصمیم می‌گیرد زمان معاملاتی شدن سهام عدالت چه وقتی باشد. فارس

شروع بازار

شروع بازار
شروع بازار

افزایش عرضه در گروه زراعت، اتفاق خاص دقایق ابتدایی بازار امروز است.

خساپا با وجود فروش پرحاشیه دیروز حقوقی خود، فعلا متعادل معامله می شود

قندی ها با افشای اطلاعات در خصوص قیمت چغندرقند، نوبتی متوقف شدند

کی‌یف: برای دیپلماسی با روسیه آماده‌ایم

🔹وزیر خارجه اوکراین گفته کشورش به هیچ عنوان اجازه جداسازی قلمروهای خود را نمی دهد اما برای دیپلماسی با روسیه آماده است.

نماد معاملاتی شرکت انتقال داده های آسیاتک (اسیاتک) با توجه به افزایش بیش از 50 درصدی قیمت سهام، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توسط ناشر متوقف شد

وزیر کار مطرح کرد؛ معیار دهک بندی‌ها؛ از درآمد فرزندان گرفته تا خودرو، سود‌

وزیر کار مطرح کرد؛

معیار دهک بندی‌ها؛ از درآمد فرزندان گرفته تا خودرو، سود‌های بانکی و گردش مالی

عبدالملکی گفت: معیار دهک‌بندی مجموعه‌ای از متغیر‌های مالی مثل خودرو گردش بانکی سود‌های بانکی است ملک و خانه افراد جزو ملاک‌های دهک‌بندی نیست و بعد خانواده را با درآمد، جریان مالی، حقوق و سود بانک را در نظر می‌گیریم. به گفته عبدالملکی، برای دهک‌بندی کل گردش مالی خانواده را در نظر می‌گیریم فرزندان خانواده شاغل هستند درآمد و ماشین دارند عملا جدا شدند، اما در سازمان هدفمندی یارانه‌ها و وزارت کار تمام درآمد و دارایی خانواده را ملاک قرار می‌دهد.

آغاز به کار سامانه یکپارچه فروش خودرو از این هفته مدیرکل صنایع حمل‌ونقل وزا

آغاز به کار سامانه یکپارچه فروش خودرو از این هفته

مدیرکل صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت:
از هفته جاری سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز به کار می‌کند.

با توجه به اینکه همه خودروسازان با هم خودرو عرضه خواهند کرد، میزان عرضه و تنوع محصولات در سامانه یکپارچه فروش خودرو افزایش می‌یابد.

اگر میزان تقاضا برای یک خودرو پس از گذشت دوره ثبت نام بیشتر از ظرفیت اعلام شده، باشد انتخاب از طریق فرایند قرعه کشی انجام می‌شود و بنابراین اینطور نیست که هرکس زودتر وارد سایت ثبت نام شود شانس بیشتری خواهد داشت.

صف فروش خساپا جمع آوری شد / شنیده ها حکایت از برخورد قانونی ناظر با ایستگاه معاملاتی که اقدام به فروشهای آبشاری به کد حقوقی سایپا (صندوق فولاد) ارسال کرده، دارد

رئیس جمهور: اصلاح تخصیص یارانه ها گامی در جهت عادلانه شدن اقتصاد بود رئیسی:

رئیس جمهور: اصلاح تخصیص یارانه ها گامی در جهت عادلانه شدن اقتصاد بود

رئیسی:
دولت به دغدغه های مردم که به روحانیون منتقل می‌شود، توجه و برای رفع این مشکلات تلاش می‌کند.

کسری بودجه نزدیک به 500 هزار میلیاردی، باقی ماندن بدهی ماهانه 10 هزار میلیاردی، فوت قریب به 700 نفر در روز با ویروس منحوس کرونا، وجود تورم بی سابقه، تزریق رانتی ارز 4200 تومانی به بازار و وضعیت نامطلوب ذخایر کالای اساسی در کشور از موضوعاتی بود که دولت در روزهای آغاز بکار خود با آن‌ها درگیر بود.

پرداخت 400 هزار تومان بصورت ماهیانه به هر فرد کار سختی است کارشناسان این روش را گامی برای نزدیک شدن به عدالت و رفع فقر مطلق می‌دانند. این اقدام همه عدالت نیست بلکه یک گام برای عادلانه تر شدن وضعیت اقتصادی است.