عرضه یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون از یک میلیارد دلار فراتر رفت بر اساس اطلاع

حجم معاملات لونا 200 درصد افزایش یافته است حجم معاملات لونا در 24 ساعت گذشته شاهد بهبود خوبی بوده و حدود 200 درصد افزایش یافته است. سقوط لونا تنها در

❤️🌸 پروردگارا
در این یکشنبه
از سوی خودت
رحمتـی به ما عطا کن
و از کار فرو بستہ ما
راه نجاتـی برایمان فراهم ساز

🌸 الهی
امروز لبخند رو لب های
دوستان و عزیزانم قرار ده
استجابت در دعاهاشون
و آرامش در قلب هاشون

سلام صبحتون بخیر

وزارت اطلاعات حساب بانکی 454 نفر از متخلفان ارزی و مجرمان فضای ارز دیجیتال

وزارت اطلاعات حساب بانکی 454 نفر از متخلفان ارزی و مجرمان فضای ارز دیجیتال را مسدود کرد

🔸 وزارت اطلاعات گفته است اخیراً با همکاری بانک مرکزی، 9٬219 حساب بانکی وابسته به 454 نفر از متخلفان ارزی کشور را مسدود کرده است. ظاهراً بخشی از این افراد در فعالیت‌های مجرمانه خود از ارزهای دیجیتال سوءاستفاده می‌کردند.

عرضه یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون از یک میلیارد دلار فراتر رفت بر اساس اطلاع

عرضه یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون از یک میلیارد دلار فراتر رفت

🔸 بر اساس اطلاعیه به اشتراک گذاشته‌شده توسط جاستین سان، عرضه خالص استیبل کوین یو‌اس‌دی کوین (USDC) در بلاک چین ترون بیش از 24 درصد افزایش یافت. این میزان اضافه‌شده، عرضه استیبل کوین دلاری شرکت سیرکل در بلاک چین ترون را به بیش از 1.24 میلیارد دلار می‌رساند. گفتنی است که تتر، رقیب اصلی یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون معادل 38.7 میلیارد استیبل کوین منتشر کرده است.
با این اقدام، یو‌اس‌دی کوین به دومین استیبل کوینی تبدیل می‌شود که ارزش بازار آن در تمام پلتفرم‌ها از 50 میلیارد دلار فراتر می‌رود. علاوه بر اتریوم و ترون، این استیبل کوین در شبکه‌های الگورند، سولانا، استلار، اولنچ، فلو و هدرا نیز منتشر می‌شود.

نقشه ابتدایی بازار

نقشه ابتدایی بازار
نقشه ابتدایی بازار

افزایش فشار فروش در بازار سهام شاخص کل بورس تهران که در لحظات نخست معاملات

🔺افزایش فشار فروش در بازار سهام

🔹 شاخص کل بورس تهران که در لحظات نخست معاملات امروز در مدار مثبت قرار داشت در لحظات اخیر با افزایش فشار فروش به محدوده منفی حرکت کرد. فشار فروش در سهام خودرویی کاملا محسوس است و برخی کارشناسان عنوان می‌کنند که فشار فروش سهام در این صنعت به دیگر نمادهای بازار نیز کشیده شده است. نکته جالب توجه معاملات دیروز نیز چنین وضعیتی را در بازار سهام کشور شاهد بودیم.

🔹 بر این اساس همگام با تشدید فشار فروش در سهام خودرویی دیگر نمادهای بازار نیز هجمه فروشندگان را تجربه کردند و اما در نیمه دوم بازار برخلاف ادامه فشار فروش در سهام خودرویی سهام سایر گروه‌ها که شائبه ارزندگی را با خود یدک می‌کشند با افزایش تقاضای محسوس مواجه شدند. البته همچنان در کلیت بازار سایه فشار فروش محسوس بود.

🔹 فشار فروش در گروه‌های بزرگ مانند فلزات اساسی، پالایشی و شیمیایی محسوس است و این موضوع افت 0.3 درصدی شاخص کل را به دنبال داشته است. شاخص کل هم‌وزن نیز از محدوده مثبت به صفر تابلو کشیده شد.

شاخص ترس و طمع بیت کوین
یکشنبه (15 مه ، 25 اردیبهشت)

شاخص ترس و طمع بیت کوین یکشنبه (15 مه ، 25 اردیبهشت)
شاخص ترس و طمع بیت کوین یکشنبه (15 مه ، 25 اردیبهشت)

مدیرعامل بایننس: برنامه دو کوان برای بازیابی شبکه ترا کارساز نیست چانگ پنگ

مدیرعامل بایننس: برنامه دو کوان برای بازیابی شبکه ترا کارساز نیست

🔸 چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بایننس، گفته معتقد است برنامه دو کوان برای نجات اکوسیستم لونا، کارساز نخواهد بود. کوان دو روز پیش پیشنهادی را در وب‌سایت رسمی بلاک چین تِرا منتشر کرد که در آن توصیه شده بود برای نجات اکوسیستم لونا، یک فورک جدید از شبکه ترا راه‌اندازی شود.

چه بر سر 80 هزار بیتکوین بنیاد لونا آمده است بنیاد Luna Foundation Guard ک

چه بر سر 80 هزار بیتکوین بنیاد لونا آمده است

🔸 بنیاد Luna Foundation Guard که در دو ماه اخیر خبر از برنامه ی خرید 10 میلیارد دلار بیتکوین برای حفاظت از استیبل کوین خود داده بود، در تاریخ ژانویه الی می با خرید 80,394 بیتکوین، ارزش ذخایر بیتکوین خود را به 3.5 میلیارد دلار رسانده بود.

🔸با شروع افت شدید استیبل کوین این شبکه به نام UST بنیاد LFG با اعلام رسمی خود تلاش کرد تا با استفاده از این ذخایر بیتکوین ارزش استیبل کوین UST را برابر با 1 دلار نگه دارد. بعد از به صفر رسیدن موجودی آدرس بیتکوین این بنیاد، پرسش‌های زیادی حول سرنوشت این بیتکوین‌ها پرسیده می‌شود.

🔸 حالا Elliptic با استفاده از ابزار تحلیلی بلاکچین خود، متوجه شده است که نزدیک به 52 هزار بیتکوین به صرافی آمریکایی Gemini واریز شده است و همچنین 28 هزار بیتکوین نیز به صرافی بایننس واریز شده است.

⚠️گرچه همچنان نمی‌توان مشخص کرد که آیا همه‌ی این بیتکوین‌ها فروخته شده است یا خیر ….

حجم معاملات لونا 200 درصد افزایش یافته است حجم معاملات لونا در 24 ساعت گذش

حجم معاملات لونا 200 درصد افزایش یافته است

🔸 حجم معاملات لونا در 24 ساعت گذشته شاهد بهبود خوبی بوده و حدود 200 درصد افزایش یافته است. سقوط لونا تنها در 7 روز اتفاق افتاد و قیمت آن از 85 دلار در 5 مه (15 اردیبهشت)، اکنون به حدود 0.0003 دلار رسیده است. با از بین رفتن پیوند استیبل کوین «UST» با لونا که دلیل اصلی سقوط این توکن بود، حجم معاملات در 13 مه (23 اردیبهشت) به 178.6 میلیون دلار کاهش یافت. با این حال، اکنون با هجوم سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت به دلیل رشد 600 درصدی لونا در روز گذشته، حجم معاملات این ارز دیجیتال با 200 درصد افزایش به حدود 6 میلیارد دلار رسیده است.