رئیسی: ارز 23 هزار تومانی مبنا خواهد شد رییس‌جمهوری: امروز همه به‌نحوی به

رئیسی: افزایش قیمت‌ها پس از این به‌عنوان کمک معیشتی خواهد بود رئیس جمهور در پنجمین گفتگوی تلویزیونی با مردم: افزایش قیمت ها پس از این بعنوان کمک معیشت

رئیسی: ارز 23 هزار تومانی مبنا خواهد شد رییس‌جمهوری: امروز همه به‌نحوی به

رئیسی: ارز 23 هزار تومانی مبنا خواهد شد رییس‌جمهوری: امروز همه به‌نحوی به تمام شدن بحث ارز 2نرخی واقفند. بحث زمان مطرح است. ما گفتیم باید به قانون مجلس عمل شود. قانون1401 این‌طور است که برای دولت ارز ترجیحی قرار داده نشده؛ باید ETS باشد؛ یعنی نیمایی یا آزاد باشد. حالا اگر ارز نیمایی بود و واردات کرد، اکنون باید با ارز 23هزار تومانی کالای اساسی وارد کند.

رئیسی: برای حل مشکل مردم لازم باشد آبرو می‌دهم اگر لازم باشد آبرویم را می‌دهم تا رانت‌خواران و مفسدان مردم را چپاول نکنند و سفره مردم آسیب نبیند. وقتی به مشکل می‌خوریم باید آن را حل کنیم نباید بگذاریم مردم با آن بسوزند و بسازند.

رئیسی: افزایش قیمت‌ها پس از این به‌عنوان کمک معیشتی خواهد بود رئیس جمهور در

رئیسی: افزایش قیمت‌ها پس از این به‌عنوان کمک معیشتی خواهد بود رئیس جمهور در پنجمین گفتگوی تلویزیونی با مردم: افزایش قیمت ها پس از این بعنوان کمک معیشتی خواهد بود و به مرور زمان اعلام خواهد شد که مردم چگونه اعتبار را از حساب برداشت کنند. سامانه ها به خصوص در وزارت رفاه موظف شدند که به صورت شبانه روزی به شکایات رسیدگی کنند و مردم در جریان اقدامات قرار خواهند گرفت تا زندگی خود را مدیریت کنند. سازمان حمایت از مصرف کننده موظف است که قیمت ها را به مردم اعلام کند. اگر ما در مساله واکسن موفق شدیم به سبب همکاری مردم بوده است و ما اجازه نخواهیم داد برای ماندگاری نام در جامعه، مردم به تنهایی با مشکلات بسازند. مسئولیت پذیری مساله مهم دولت است و من امروز خود را در جایگاه پاسخگویی قرار دادم و می‌دانم که کشور در چه شرایطی است.

آقای وزیر میفرمان علت گرانی بخشی از کالا ها به دلیل افزایش قیمت جهانی است و خیلی از کشور ها بالاترین تورم چند دهه اخیر خودشون رو دارن….. سکوت میکنیم. تحلیل با شما.