این خودرو پرطرفدار 25 میلیون تومان گران شد خودروهای پرطرفدار همچنان به افز

میرتاج‌الدینی نماینده تبریز : یارانه اعتباری به کارت بانکی مردم واریز می‌شود/ نان گران نمی‌شود نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینک

وزیر اقتصاد: برای مالیات خانه‌های لوکس ضمانت اجرایی نداریم خاندوزی: ابتدا ب

وزیر اقتصاد: برای مالیات خانه‌های لوکس ضمانت اجرایی نداریم خاندوزی: ابتدا باید وزارت راه و شهر سازی نسبت به شناخت خانه‌های لوکس اقدام کند و سپس ما در مقام وصول مالیات از آنها برآییم، ضمن اینکه یکی از مشکلات مهم وزارت اقتصاد، فقدان ضمانت اجرا برای این قانون است.

این خودرو پرطرفدار 25 میلیون تومان گران شد خودروهای پرطرفدار همچنان به افز

این خودرو پرطرفدار 25 میلیون تومان گران شد خودروهای پرطرفدار همچنان به افزایش قیمت خود در بازار ادامه می دهند. قیمت دنا پلاس دنده ای ساده مدل 1400 ، 405میلیون تومان اعلام شده است که به معنای افزایش 25 میلیونی طی یک ماهه گذشته است. قیمت پلاس دنده ای ساده مدل 99 نیز با افزایش 22 میلیونی طی بازه یاد شده حدود 405 میلیون تومان اعلام شده است. قیمت دنا معمولی با رینگ فولادی و کروز کنترل  مدل 99  به 345 میلیون تومان رسید. قیمت دنا پلاس صفر اتوماتیک توربو 1400 نیز به  475 میلیون تومان رسیده است.

میرتاج‌الدینی نماینده تبریز : یارانه اعتباری به کارت بانکی مردم واریز می‌شو

میرتاج‌الدینی نماینده تبریز : یارانه اعتباری به کارت بانکی مردم واریز می‌شود/ نان گران نمی‌شود نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه «با تغییر نظام پرداخت یارانه، نان گران نمی‌شود»، گفت: در این مدل، اعتباری در کارت یارانه یا کارت بانکی واریز می‌شود و مردم می‌توانند از آن طریق کالاهای مورد نیازشان را خریداری کنند.

تمام یارانه‌ها واریز شد مدیر روابط عمومی بانک‌مرکزی: دیشب 10 دقیقه مانده ب

تمام یارانه‌ها واریز شد مدیر روابط عمومی بانک‌مرکزی: دیشب 10 دقیقه مانده به اتمام صحبت‌های رئیس‌جمهور، واریز یارانه‌ها آغاز شد. تا ساعت 3 صبح تمام یارانه‌ها واریز شد به جز یک یا دو بانک که طبق اطلاع بانک‌مرکزی این دو بانک هم واریزی را انجام دادند، اما پیامک آن ساعت 5 ارسال شده است.