گروه زراعت غبهار و زنجان ولتجار فعلا خوب هستن سدسازی ترکیه برای ایران ق

گروه زراعت ایران‌خودرو و سایپا این هفته فروش نخواهند داشت با توجه به ممنوعیت عرضه خودروها تا زمان مشخص شدن سازوکار و رونمایی از سامانه مذکور، (سامانه

سدسازی ترکیه برای ایران قابل قبول نیست امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در ن

سدسازی ترکیه برای ایران قابل قبول نیست امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در نشست علنی امروز مجلس: اقدامات ترکیه در حوزه سد سازی و تأثیرهای منفی آن بر محیط زیست، برای جمهوری اسلامی ایران قابل قبول نیست. در 8 ماه گذشته حداقل 3 بار در دو دیدار حضوری و با تماس تلفنی از وزیر امور خارجه ترکیه خواستار توجه جدی ترکیه به حقابه آب ارس شدم. مسئولان ترکیه می‌گویند سدسازی آنها در مناطق کوهستانی و برای استفاده برق آبی است. در سدسازی ترکیه برای جمهوری اسلامی ایران ابهام های فنی وجود دارد. 3 ماه پیش هیئت کارشناسان وزارت خارجه و وزارت نیرو به ترکیه رفتند و قرار است به زودی از ترکیه هم به ایران سفر کنند.

سدسازی ترکیه برای ایران قابل قبول نیست امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در ن
سدسازی ترکیه برای ایران قابل قبول نیست امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در ن

امروز هم بیشتر بازار در حال اصلاح هستن

بازار کم حجم و متعادل و با عقب نشینی در گروه های بزرگ و توجه به تک نمادها آغاز به کار کرده است. در پالایشی ها افت نفت فشار را بر گروه زیاد کرده و تک نماد شبریز همچنان مورد توجه است. در محصولات غذایی شاهد رشد قیمتی در نمادهای لبنیاتی هستیم.

غبهار و زنجان ولتجار فعلا خوب هستن

ایران‌خودرو و سایپا این هفته فروش نخواهند داشت با توجه به ممنوعیت عرضه خودر

ایران‌خودرو و سایپا این هفته فروش نخواهند داشت با توجه به ممنوعیت عرضه خودروها تا زمان مشخص شدن سازوکار و رونمایی از سامانه مذکور، (سامانه یکپارچه فروش خودرو)، فعلا طرح‌های فروش خودروسازان که از اواخر آذر ماه بصورت هفتگی و پی‌درپی هر هفته اجرا شده است، تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد بود.

گروه زراعت

گروه زراعت
گروه زراعت